Prováděné práce

 

Stavby na klíč

Provádíme stavby rodinných domů na klíč na základě projektové dokumentace z páleného zdiva a tvárnic přesného zdění, popřípadě polystyrénových komponentů vylévaných betonem. Na přání zákazníka lze provést pouze dílčí části stavby. Naším cílem je vyjít zákazníkovi maximálně vstříc jak kvalitou, tak cenou.

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce objektů, ať už se jedná na přání majitele zachovat ráz a ducha stavby a nebo o celkovou změnu, která bude vyhovovat potřebám vlastníka. Nabízíme veškeré zednické a tesařské práce, zahrnující lití podlah, sanace zdiva, sádrové omítky, výměny poškozených částí vazeb, montáž střešních oken, půdní vestavby, stavby komínů apod. Věnujeme se i vyztužování staticky nevyhovujících konstrukcí objektů. Tyto práce se snažíme po dohodě s objednatelem realizovat tak, aby došlo k co nejmenšímu a nejkratšímu omezení chodu domácnosti, pokud je nutné rekonstrukci provádět v obývaném objektu. Mezi naše zaměření patří i rekonstrukce koupelen jak ve zděných, tak v panelových domech.

Zateplovací systémy

Nabízíme zateplování energeticky náročných staveb, které přináší úspory spotřeby drahých energií. Používáme především systémy BAUMIT a, Caparol.Je také možné provést termoizolační stěrky vnitřních místností tam, kde nelze objekt zateplit jiným způsobem.

Sádrokartony

Dále se věnujeme montáži sádrokartonových systému Rigips a Knauf od příček, stropů až po náročné podkrovní přestavby. Dle požadavků montujeme i desky Fermacell.

Odstraňování a zakládání staveb

Máme oprávnění k zakládání a odstraňování staveb. V tomto směru se zaměřujeme na menší a střední objekty. Viz fotodokumentace.

 

Akční nabídka

Zateplení fasád s 20% slevou

Při uzavření smlouvy do 20.4.2011

Objednat
 

Kontaktujte nás

775 155 822

Kontakt